Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cherry garnélákat tarthato...

Red cherry garnélákat tarthatok együtt plattyval?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne.
2013. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz be sakurákat nálam jól megvannak a plattikkal!!! ;)
2013. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sakura a red cherry erődebb színváltozata.


Plattik mellé rakj inkább amano vagy sepregető garnélát

2013. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a sakura testesebb, nagyobb mint a red cherry jóval, és jó ötlet az amano, meg a sepregető, de nem színesek, mint az RC meg a Sakura, de gyönyörűen kitisztogatják az aljzatot! (az amano nekem legalább is)
2013. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak plattiaim red cherry és rili garnélával, nem bántották őket, megmaradt végig az a létszám, amivel indítottam, igaz, nem lett szaporulat, úgyhogy áttettem őket másik akváriumba. Mondjuk akár maradhattak is volna, mert most sincs szaporulat. De lehet, hogy csak nálam voltak meg egymással, nem tudom, nincs olyan ismerősőm, aki halakkal és garnélákkal foglalkozna, ìgy nem tudom, hogy másnak milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban.
2013. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!