Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 67*37es alapterületű nano...

Egy 67*37es alapterületű nano akváriumba hány liter JBL manado szükséges?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez meg akkora mint a tiéd, ebbe 5 liter manado van igaz növények nélkül, az alsó növényesnek indult, a végén a fölső lett a végleges, sügeres lett sok búvóhellyel.


Az alsóba 5 liter manadó van és a jó ég tudja menyi kő cefet sok, a fölsőbe mag nagyon sok.


[link]

2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jó anyag a manado csak majd rájössz hogy egy csomó por van benne amit kimosol , beleteríted az akváriumba feltöltöd vízzel, és a felére össze esik mint ami szárazon volt.


Ha kevered az meg hibának fog tűnni, Hac akváriumokba spórolnak vele, egy 10 literes zsákból szárazon ha fölöntöd vízzel, kimosod előtte a port ami színez, egyre több van benne marad 5-6 liter jobb esetbe.


Jó ajzat, nem rohad be, de nagyon kevés marad a 10 literes zsákból alig látszik valami az akvában.

2013. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nekem tetszik a manado szine, szóval nem akarok rá plusz réteget, ha nem szükséges. Gondoltam könnyebben megkapaszkodnak a növények, ha van benne kavics, a hibák engem nem zavarnak.

Mik a felső rétegek a manadon? Van más a manadohoz hasonló ami ugyan az, csak nem esik annyit össze.

[link] erről mit gondoltok?

2013. jún. 21. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!