Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 25 literes akváriumba milyen...

25 literes akváriumba milyen halak tarthatók?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
garni, vagy növény, hal nem.
2013. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi se?Nanohal se vagy egy darab kisebb?
2013. jún. 27. 16:42
 3/7 Norbig ***** válasza:

Semmi.Növényes garnélás akvinak jó attól még.

Az is szép. :) Halashoz vegyél egy nagyobbat.

2013. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyobbra most nincsen keret. :(Garnélát meg nem szeretnék.Majd akkor egy két hónap múlva.Addig is még jobban utánaolvasok :)
2013. jún. 27. 16:49
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Hát... egy betta. Vagy talán nano halból egy 8-as csapat, valami kevésbé érzékenyebb fajból. Pl. endler. Nekik is kicsi, de ha csinálsz egy jó szűrést, megpróbálsz a lehető legstabilabb körülményeket teremteni, végül is... de macerás dolog lesz, az tény.
2013. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Mondjuk én is inkább garnélássá alakítanám, azt hozzáteszem.
2013. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pl bébi galaxy dániókat nevelgettem egyszer 5 hónapig egy 20 literesben, de öntöttem bele egy negyed ioncserélt vizet, hogy kicsit lágyabb legyen a víz. Addig elvoltak benne 5-en. Kevesebbet koszoltak mint a garnélák, hát picik voltak. Főleg élő kajával etettem, vizibolha, tubifex, artemia. Aztán amikor már szépen kipirosodott az uszonyuk és megnőttek, átraktam őket egy 45 literesbe, vagy 90 literbe is voltak. Hát szóval én szerintem ilyen nevelő akváriumnak lehet használni. Csak nem szabad örökké ott tartani a halakat.
2013. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!