Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54L-es akváriumba tettem 10ml...

Sifli kérdése:

54L-es akváriumba tettem 10ml metilkéket felbomlott a baktériumkultúra teljesen?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 22:40
 1/9 Pendulum92 ***** válasza:
Valószínűleg kiiírtottad a nagy részüket, idő kell amíg újra elszaporodnak.
2013. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, a világ fele éhezik, szal ne aggódj...
2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
Igen, kinyírtad a baktériumflórát.
2013. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 izomszörp ***** válasza:

Baciknak annyi :(

Bejáratós lett megint az akid.

2013. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szerintetek kell aktív szén a szűrőbe? vagy elég ha csak vízcseréket végzek és várok mire újra beinul az egész? :/(mennyi idő kb mire a szer felbomlik az akváriumban? és érdemes venni akvárium inítót bele vagy baromság?)
2013. jún. 29. 09:37
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
Ha van, akkor használd az aktív szenet 3-4 napig. A metilénkéket nem tudom, mennyi idő alatt bomlik le. A legtöbb gyógyszer 24-72 óra alatt. A gyakoribb vízcserére ügyelj az első két hétben. A baktériumkultúra jó ötlet. Sera Nitrivec vagy Easy Life Easystart.
2013. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben úgy fogok eljárni.1 napja hogy beletettem és már csak nagyon kicsit kékes a víz. A szűrőt kimossam vagy ilyenkor hagyni kell? Gyógyszerekkel csak a baj van jót is csinál és rosszat is :S
2013. jún. 29. 11:34
 8/9 YourDestiny ***** válasza:
A szűrésnek már teljesen mindegy. Szerintem felesleges most kimosni. Az aktív szenes szűrés után "ujjá kell éleszteni" a szivacsot.
2013. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!