Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megfelelő eleség yellow...

Megfelelő eleség yellow sügereknek?

Figyelt kérdés

ha így adnám nekik sorba ismétlődően?seravipagran,vörösszunyi,lemezes,tubifex,valami szemcsés,artemia,és7diknap mondjuk koplalós akkor csak egy kis artemia

És még egy kérdés: ha véletlenűl az eladó 1helyett 2hímet ad a 4halból akkor összeverekednek a hímek?(aki kb 110literes lesz)


2013. júl. 1. 13:22
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Katasztrófa. Afrikai sügérnek vörös szúnyoglárvát és tubifexet TILOS adni. A Sera Vipagran fehérjetartalmát nem tudom, de gyanítom, hogy a kelleténél magasabb, így én a helyedben hanyagolnám. Ami granulátum, azt csak és kizárólag olyat használj, ami sügereknek készült. Lemezesből Sera Flora és Sera Vipan jó, abból nem lesz baj. Van viszont ezeknél sokkal jobb minőségű táp, pl. a Hikari (Excel, Gold, Staple). Ezeket kéne előnyben részesíteni, fagyasztott tápokból pedig az artémiát, esetleg cyclopsot, mysis vagy krill planktoneleséget. Zöldből kiegészítésnek jó a Malawi mix, de a yellownak planktonevő révén nem kulcsfontosságú. Egyébként is csinálhatsz otthon spenótból, salátából meg egy kis fokhagymából, találsz receptet netet. Vagy vehetsz tanganyika mixet is helyette. Ezekből válogass, a fent említettek 90 százalékát pedig felejtsd el. A koplaló napon pedig egyáltalán ne kapjanak semmit.
2013. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Én most nézem, hogy az akváriumod 110 literes lesz. Hát én abba nagyon nem tennék yellow sügeret. A két hím tuti össze fog balhézni. Nagy eséllyel a yellow sügerezésnek nem lesz jó vége ekkora helyen.
2013. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na jó úgylátom áttérek ink csigasügérre XDD így se nagyon találok környéken yellow eladót
2013. júl. 1. 17:08
 4/5 A kérdező kommentje:
és azoknak elég lesz egy kisebb 60-70literes akvi is:)
2013. júl. 1. 17:11
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Elég, de a felállított étrended nekik se lesz túl jó.
2013. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!