Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen anyagú kavicsit nem...

Milyen anyagú kavicsit nem szabad berakni az akváriumba a mészkőn kívül?

Figyelt kérdés

Márványt, vagy gránitot szabad-e? Vagy bármi mást amiröl tudjátok, hogy nem szabad, azt leírhatjátok.

Erröl tudtok valamit, mehet bele?

[link]



2013. júl. 3. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
márványt, gránitot szerintem lehet. ez a kő is jó bele szerintem.
2013. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pendulum92 ***** válasza:
A márvány az mészkő, szóval azt nem. A gránitot konkrétan nem tudom, szerintem mehet. Ez a feket kavics nekem pedig gyanús, hogy festett. Azokat nem érdemes. Válassz inkább biztosan természetes aljzatot.
2013. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:

Bazaltnak néz ki, csak mintha a fotón be lenne vizezve, hogy szebben nézzen ki. A gugli szerint a "nero ebano" fekete bazalt, így ez rendben lehet.

A gránit oké, a márvány nem.

2013. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most írtam nekik, hogy mégis mi fán terem ez a kavics. Meglátjuk.
2013. júl. 3. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez valóban bazalt, igazatok volt.
2013. júl. 4. 18:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban, még egy kérdés: A zöld tufa szinezett talaj, ill. a zöld tufakövek szinezett kövek?
2013. júl. 4. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szinezett. De a tufa az mészkő.
2013. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:
Tufa az igazából vulkáni por és hamu, maximum szennyeződni tudott mészkővel. Te szerintem a mésztufára gondoltál.
2013. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!