Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az ancinak mennyi időnként...

Az ancinak mennyi időnként kell beadni az algatablettát?

Figyelt kérdés
Elfogyott az alga, és nem tudom, hogy milyen időközönként kell beadni a tablettát neki.

2013. júl. 4. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki másképp eteti az ancikat, én így szoktam,

abba az aksiba ahol ők vannak adok sera vipagrant, és sera vipachipset, meg lemezest, és fagyasztottat.


Ebből az ancik ahogy néztem eszegetnek vipagrantból, és a vipachipsből, ezek talajra lehulló jó minőségű tápok.


Mellé az algaevők kapnak nálam, 1centis uborka karika fejenként, este bedobom, reggel kiszedem ami marad, következő alkalom főtt répa, következő saláta.


Hetente két este kapnak zöldséget, csap bedobom nem rögzítem, a répát főzöm egyedül.


Ha nappal akarsz etetni akkor példa alga kaparó ez a mágneses jól jön, azzal kőnyű rögzíteni az üveghez.


Algatablettát én nem szoktam adni, a nagy része a szűrőbe landol, nappal a többi hal is rámegy és vagy marad az ancinak vagy nem.


Amúgy kétnaponta adhatsz neki, csak valami áramlás mentes helyre dobd, és a kedvenc fája közelébe, legjobb ha kicsit a levegőbe van a fa és alá egy cső darabbal be tudod célozni, egy szilikon cső darab kell, azt beteszed a vízbe és bedobod a másik végén, igy oda esik ahova akarod, különben széthordja az áramlás, mérgezi a vized.

2013. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!