Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez így nagyon...

YourDestiny kérdése:

Szerintetek ez így nagyon csupasz?

Figyelt kérdés

Valahogy sose sikerült jól eltalálni ezt a csöppséget, bárhogy alakítgattam, úgyhogy újra nekiestem. Próbáltam beledugni valami magasabb anubiast, de sehogy se illett bele, valamiért torzította az összképet. Hagyjam ilyen letisztultra?


[link]


[link]



2013. júl. 7. 16:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. A jávai sajnos nem marad meg a LED alatt. Már próbálkoztam vele kétszer, néhány hónap alatt elbarnul.
2013. júl. 7. 19:12
 12/21 bamboochatheone ***** válasza:
Akkor nem csak nekem nem marad meg LED alatt a jávai moha?!:O
2013. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én tennék a tetejére békalencsét, bár van egy olyan hátránya, hogy nehéz tőle megszabadulni, ha megunod, de a garnélák szeretnek utazni a belógó szárain.
2013. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A kis szivacsot be lehetne tekerni mohával talán, pl így valahogy:

[link]

2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

És ha betekerném és ránőne, hogy tisztítanám a szivacsot? :)


Amúgy azért felejtős, amit említettem. Kipurcan a moha a LED alatt.

2013. júl. 8. 21:13
 16/21 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy rá tud e nőni, csak kivettem a mellette levőből és rátettem a szivacsra, az pedig odaszívta, de szerintem levehető. Hát lehet h nem marad meg. Te tudod.
2013. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem. Két-három hónapig zöld, utána szépen lassan barnul. Fél év után ha kiveszem, széfoszlik az egész.
2013. júl. 8. 21:26
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, a szivacs szűrő mérete kicsit zavaró, de hát ugye szűrés kell, pofás lett.
2013. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi. Valószínűleg így marad végül, a többség meggyőzött. Aki élőben látta, ők is azt mondták, hogy ne merjek hozzányúlni. Máris időt spóroltam :)
2013. júl. 9. 14:35
 20/21 anonim ***** válasza:
Jó, hát egyébként szép. Nekem is tetszik.
2013. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!