Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halak világitasa tobb mint 4...

Halak világitasa tobb mint 4 napja ég és még 3 napot egni fog! Sajnos eljottunk nyaralni es egve maradt a villany! nem lesz bajuk a halaknak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a halaknak nem lesz baja, max bealgásodik az akvárium.
2013. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

es ez 100 szazalekra igaz?:)

mert elegge aggodom itt. a nyaralas alatt!

2013. júl. 16. 07:54
 3/13 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem ki se fog látszódni az algáktól az akvárium, nem egészséges a halakra nézve sem, de ennyit még túlélnek.
2013. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ez már így történt, a következményeket meglátod, ha hazamész. A halaknak valószínűleg nem lesz bajuk.


Ami viszont a jövőben hasznos lehet:

[link]


Egy legolcsóbb darab is hasznos cucc, még ha nem is nyaralsz, csak úgy a hétköznapokra, így stabil bioritmusra tudnak ráállni a halak, és a növények.

2013. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha meleg van a lakásban, és nincs hűtés az akin + a világítás is megy, akkor azért lehet, hogy néhány hal nem fogja bírni. És ahogy írták, valószínűleg erősen algás lesz.
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az időkapcsoló az alap lenne. Amúgy hány literes az aksi, és hány wattal világítasz? Mivel szűrsz?

Mondjuk kis akváriumnál erős világítással és gyenge szűréssel tudnám elképzelni, hogy gond lehet. De szerintem kicsi rá az esély.

2013. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 YourDestiny ***** válasza:
Ez nem túl jó. Valószínűleg szét fog algásodni. Ezáltal kicsit megborul majd a rendszer, de az élőlényeknek se túl jó. Persze azt nem valószínűsítem, hogy gond lesz belőle, de egy biztos: lesz vele munkád.
2013. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

200 literes az akvarium es 2 db 30 W os fenycso van benne.

szuro Atman At-3335 es egy belso szuro ennyi

2013. júl. 16. 16:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Jah es idokapcsolom is van de elvileg beszart ugyh nagy a gáz
2013. júl. 16. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Van valami menedék a halaknak ahova el tudnak bújni sötétbe? Sok növény, kövek, cserepek, vagy vasfák alá, ha már nem bírják az állandó napsütést?
2013. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!