Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetnék az óriás algaevő...

Mit tehetnék az óriás algaevő harcsám megeszik minden növényt amit az akváriumba rakok! Még az anubiast is. PEdig sera wels chipset adok neki bőségesen. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Spenot, salatalevel, ubi leforrazva azt rakd be neki, hatha inkabb azt enne.
2013. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YourDestiny ***** válasza:
Ha növényt eszik, valószínűleg friss zöld alap kell neki. Leginkább én is forrázott zöldséggel próbálkoznék. Mondjuk kezdd az uborkával vagy salátával, aztán meglátod, mit lép.
2013. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam a zöldségekkel nem is egyszer, nem hajlandó megenni
2013. júl. 17. 09:05
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy mással etették, máshoz volt szokva, és nem ismeri. Előbb-utóbb meg fogja enni.
2013. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már 5 éves és 5 éve folyamatposan próbálom a zöldséget adni neki, de semmi
2013. júl. 17. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

"Már próbálkoztam a zöldségekkel nem is egyszer, nem hajlandó megenni"

Bevásárló központost ritkán eszik meg, én beteszem az aksiba egyik plekó az akvárium egyik végébe, a másik a másik végébe, a bevásárló központos uborkától rettegnek menekülnek.


A piaci, vagy amit magad termesztesz az meg ilyen: [link]

2013. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van a családba két kismama, nekik is, és amit mi vásárolunk boltba azt is a plekókon teszteljük, betesszük az akváva ha rámennek ehető, ha nem akkor kuka, java bevásárló központos sajna az, nem kell nekik, félnek tőle.


Kertészkedem, nem folyok bele miért nem eszik, konkrét oka van.

2013. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom akkr már tényleg em fog soha sem enni zöldséget mivel próbálkoztam boltival sajáttal bioval, de semmi, esetleg van még valamilyen tippeetek??
2013. júl. 19. 10:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Az tény hogy minden növényt tönkretesznek ha nincs zöldség, elég félénkek, idő mire megszokják a helyüket, ha meg vannak bolygatva azt nagyon rosszul tűrik, olyan mintha haragudnának, elő se jönnek, depisek, ilyenkor még nálam se kell a zöldség nekik, napokig nem is látom őket, és a zöldség se kell nekik.


Nem tudom hogy viselkednek nálad, de elég macerás a lelkületük, nagyon dús növényzetnél érzik magukat biztonságban, este kellene lesúlyozva betenni a zöldséget, hagyd benn 12 órát legalább, és oda etess ahol dús a növényzet, utána lehet fent is etetni, csak bedobod és rácuppannak.

2013. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!