Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet átváltozni sellővé?

Radics anikó kérdése:

Hogyan lehet átváltozni sellővé?

Figyelt kérdés
Először is léteznek-e sellők és ha igen hogyan kell átváltozni? Csak a mieko szigetben lehet átváltozni?

2013. júl. 18. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan embert, akinek sikerült átváltoznia! Az egyiket Viktornak hívják, és jól ismeri a Mieko szigetet. Én is jártam már ott egy párszor! Szerintem ne menj oda, borzalmas hely .. a sellők beleszarnak a vízbe meg ilyenek :/

Egyébként ez a sziget Perkupán van, egy kis faluban, és Szendrőn keresztül lehet eljutni a föld alatti patakon keresztül. A sellők egy kis iskola busszal indulnak oda. Van még egy sellő fiú akit Gergőnek hívnak, ő meg a barátja Viktor (akiről már beszéltem) mindig teleszarják a patakot, meg a tengereket is... :( Szóval én nem mennék oda. Egyébként van amit tudnotok kell rólam.

Kiskoromban nagyon sokat úszkáltam a víz alatt, és egyezer olyan mélyre mentem, hogy láttam egy furcsa sellő szerű lényt ( Viktort!). Szigonypuskával megpróbáltam lelőni, de nem sikerült, hanem csak bedühödött, fingott egy nagyot és megtámadott. Azóta is van egy seb a bal lábamon. Egyik reggel lementem egy homokos strandra, de még nem volt ott senki. A seb nagyon elkezdett fájni, és mikor beértem a vízbe, kinőtt az uszonyom. Azóta én lettem Evita Sellőhercegnő, és nagyon boldog vagyok itt lenn, mert nem kell fizetni az áramért sem meg a vízért sem!!!

2013. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez milyen fantasztikus...és még neted is van.
2013. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!