Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera, Tetra vagy JBL?

Sera, Tetra vagy JBL?

Figyelt kérdés
Ki melyik termékeket használja? MElyiket szeretitek jobban? Melyik legjobb ár/érték arányban?
2013. júl. 19. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet eldönteni. de pl a Tetrának a szűrői nagyon jók, sokkal jobbak mint a Sera. A Jbl-nek meg a táptalaja meg egyéb talaja a jó. pl Aquabasis,Manado
2013. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kzs ***** válasza:

Kaját tekintve a Sera olcsóbb, de - legalábbis nálam - a Tetra és a JBL kajáit összehasonlíthatatlanul jobban ették a halak.

Tehát kaját illetően a Tetra és a JBL.


Porlasztót tekintve a Tetra (Serát nem ajánlom: nekem rekord-idő alatt tönkrement, pedig volt rajta visszafolyás-gátló). A Tetra ellenben szuper jó és halk.

2013. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 izomszörp ***** válasza:

Nekem tetra szűrőm van,sera gyógyszert már használtam és jbl-t is.

Kajából vettem már serásat.

De szerintem mindenki másra esküszik.

Ezért van ekkora választék :)

2013. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Garnéla kajából a Sera shrimps natural-t szerették a garnik, rohantak oda hozzá. A Tetra crusta granules-t alig eszik, pedig a tetra drágább volt.


Halaknak fagyasztott kajákat adok, mindegy mi a márkája, nem is néztem. Meg vannak dobozos kajáim számomra ismeretlen márkanevekkel, pl Ocean nutrition, meg ilyenek.


A tetratec fűtővel, amit vettem legutóbb azzal nem vagyok megelégedve, össze-vissza fűt. Teljesen másra kell állítani, hogy megközelítőleg jó legyen, de még úgy sem az igazi. Állítólag a Sera fűtő jó, ha majd egyszer megint veszek, akkor azt fogom kipróbálni.


A tetra wafer mix-et szerették a postakürt csigáim. Nagyon mentek rá. De az almacsiga is.

2013. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Mégis miről beszélünk? Mert nem mindegy, hogy technikáról, azon belül milyen technikáról, kajáról, kiegészítőkről, talajról vagy egyébről. A Sera például van, amiben nagyon jó, de van, amiben nagyon gyenge minőséget képvisel.
2013. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ha összeszámolom talán 10 márkát használok az akvárium körül.


Sera: siporax, halkaja, vízkezelő, ha valami uj aksi van akkor baktériumkultúra.


JBL: külső szűrők, tápgolyó, halkja, némely gyári szűrőanyag, talaj.


Tetra: nem használom.


De fentieken kívül számos márka van használatban, belső szűrők, fűtő, növénytáp, többféle fénycső, gyógyszerek, víztesztek.


"Melyik legjobb ár/érték arányban?"


Ezt nem lehet így megmondani.


"MElyiket szeretitek jobban? "


A német precizitás miatt JBL, bár semmi köze a Joachim Böhme által alapított JBL cégnek a hangtechnikához, de oda vagyok a JBL hangtechnikáért, tehát elég sok JBL van a házban, bár a hang része teljesen más gyártó, "James Bullough Lansing" és amerikai.

2013. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!