Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell a guppit szaporítani?

Hogyan kell a guppit szaporítani?

Figyelt kérdés

Pl.: Hogy csináljam azt hogy kiválasztok egy hímet és egy nőstényt és onnan tovább? vagy Mi a jele annak hogy a nőstény terhes lett?, Honnan tudhatom hogy mikor fog szülni?

A kicsiket hol és hogyan neveljem fel? Ezekre a kérdésekre nem kaptam választ az Interneten való olvasástól.



2013. júl. 21. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én internetről néztem, szóval. De mindegy...

Hogyan csináld? A hímek fark alatti része párzószervvé módosult. De könnyen meg lehet külömböztetni. Aztán válaszd ki.

Mi a jele? Nagy lesz a hasa, Es sötétebb.

Honnan tudod? Terhességi idő 4-5 hét, vagy már nagyon nagy a hasa.

Hol és hogyan? Akváriumban. Ha van más halad is(ami nem guppi), akkor rakd át egy másik akváriumba. A lemezes kaját morzsold össze, szinte porrá, mert a nagy darabokat nem tudják megenni. Legyen sok növény az akváriumba, hogy el tudjanak bújni.

Amúgy a helyedben nem tenyésztenék. Magától is szaporodik barátnőmnek.. Szóval ha eladásra akarod, akkor inkább ne. Majd szaporodnak maguktól...

2013. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy hím és egy nőstény guppit egy akváriumba teszel és kész a szaporítás!
2013. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem a pénzért csinálom. Csak szeretnék kisguppikat tenyészteni.
2013. aug. 9. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!