Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most fog megérkezni az új...

Szasza1989 kérdése:

Most fog megérkezni az új akváriumom. Szeretnék (1 vitorlás halat,3 vörös és 3 fekete neonhalat,2 hím guppit,2 fátyolos algázót,1 cápamárnát. Ez így jó?

Figyelt kérdés
Az új akváriummom valamivel több mint 120 literes. Az eddig meglévő halaim(1 kifejlett hímguppi és két db kéthónapos kicsi,3 sima neon,1 üvegharcsa,két karmosbéka,1 fátyolos algázó és egy almacsiga)akik már fél éve vannak egy 30 literes akváriumban. A vitorlás hal úgy olvastam csak 9-10 éves korában veszélyes a neonokra ezért még együtt szeretném tartani őket a cápamárnát azért szeretném mert jó lenne még egy nagy hal és a betta meg a vitorlás ugy tudom nem tartható együtt.
2013. jún. 23. 11:20
 1/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
Nem jó.
2013. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a cápamárna agresszíív az üvegharcsa nemfogja magát jól érezni ott egyedül mert csapatokban él almacsigát megha van növényed szerintem ne tarts mert eszi a növényt
2013. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok?
2013. jún. 23. 13:14
 4/7 izomszörp ***** válasza:

Legyenek csak neonok.

Igen a betta meg a vitorlás nem tartható együtt.

Mind a kettő területvédő.

Nekem csak bettás van :)

2013. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több neonhalat és algázót. Ha nagyon akarsz még valamit, akkor bontylazacott vagy razbórát tennék, valami kisebbet.
2013. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elszámoltam magam mivel egyedileg készített az akvárium mérete.nem 120 hanem 140 liter.Így mit ajánlotok?
2013. jún. 25. 19:16
 7/7 A kérdező kommentje:
A vitorlás halról lemondtam mivel alacsony az akváriumom hozzá.Tudnátok valami olyan halat mondani ami jól mutat a csapathalak közzöt de nagyob és igy kitünik közülük.
2013. jún. 25. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!