Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan adjak zöldséget a...

Hogyan adjak zöldséget a halaimnak?

Figyelt kérdés

45 l. aksiban plattik, ancik,dániok,szumik 3-3 db. Olvastam hogy miket lehet de nem tudom hogyan rakjam be? csak ugy bedobálva? Valaki irja meg nekem hogy mit hogyan ...mindent ebben a témában .

Köszi !!!


2013. júl. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
dobd be oszt kész
2013. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
persze azt nem olvastad, hogy ezek a halak k*rvára nem valók ekkora akváriumba.
2013. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anciknak, mivel kicsit félénkek a főtt gyökérzöldségek kivételével, mivel azok lesüllyednek, célszerű kővel az aljzatra rögzíteni, leterhelni, esetleg ha van algakaparó mágnes azzal is jó rögzíteni.


Salátát, uborkát, leveles zöldséget, csak alaposan átmosom úgy szeretik. Répa, zeller, paszternák, stb az egy 5 percre a mikróba, főzöm, ha kihűl le süllyed, nem kell terhelni, a kedvenc fája közelébe kell dobni, tenni, az elején a kaját.

2013. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!