Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak? (nagyon fontos)

Mit csináljak? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Holnap megyünk el 2 hétre Bulgáriába. Ma reggel esett le, hogy vannak halaim.. 2 hét az sok.. 1 hétig tudom, hogy kibirják, de utána? Meg fognak halni? Igen tudom hogy előre kellett volna gondolkodni, nem kell leírni ugyan ezt nekem. Automata etető nem volt a boltban... Másra meg nem bízom rá, hogy bejöjjön a házba, meg nem is akarom! Ötlet? Amúgy 60 literes, guppikkal. Nincs halas ismerősöm aki átválalná addig.:/
2013. júl. 25. 16:55
1 2
 1/16 Pendulum92 ***** válasza:

Szerintem egy egészséges, jóltáplált hal kibírja 2 hétig. Világítás már meg van oldva időkapcsolóval? Mert akkor talán tudnál készíteni egy mechanikus kapcsolóbol automata etetőt, de ha holnap mész, ez is necces.


Szomszédok? Nagymama? Valaki?

2013. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagymamáék is nyaralni vannak. A szomszéd lenne az utolsó akit beengednénk. Nincs időkapcsoló se.
2013. júl. 25. 17:08
 3/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CgfZN8JOuxo

nincs otthon felesleges mobil? :D

2013. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pendulum92 ***** válasza:
Idegölő a hangja a csávónak :D
2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pendulum92 ***** válasza:
Amúgy ötletes megoldás.
2013. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Pendulum92 ***** válasza:
Azt viszont nem értem, hogy hogyan rögzítette a gyufákat meg a kupakot a levágott flakon darabra.
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Naaa az van, de hogy lógassam fel? Mert van tető is... amúgy köszi az ötletet!
2013. júl. 25. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Hívd fel, az összes boltot hogy árulnak e valamilyen autmata etetőt, és gyorsan szaladj el, ha valahol találsz. Ha még nyitva van valami egyáltalán, mert elég késő van.


Ha egy héttel előbb jutott volna eszedbe, akkor még rendelhettél volna egy Eheim 3581 típusú etetőt, az elég jó fajta.

2013. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem vedd le az etetőnyílás fedelét, és simán megoldható.
2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, etetőnyílás, de azért nem egyszerű fellógatni az akvárium fölé a nagy semmire. Kéne egy kampó a plafonra.
2013. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!