Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig hagyjam a vizet...

Mennyi ideig hagyjam a vizet állni?

Figyelt kérdés
Gyorsan kellene kb 15l víz. Bele raktam egy lapos lavórba plusz van benne porlasztó kő is ami sok apró bubit nyom. Kb 45perce megy így szerintetek mennyi időt hagyjam még? Ma mindenképpen kellene a víz ezért a sietség. (holnap elutazok 2 napra és kevés volt a vízcserére félre rakott víz)

2013. júl. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs klór ize a frissen kitöltött csap vizednek akkor 1 óra elég, ha klór íze szaga van akkor addig kell menni amig nem lesz klór íze.


Ahol lakom ott jóízű a víz, 1 óra porlasztó, vagy 10-12 óra pihentetés elég lenne, viszont van egy örökölt házunk ott 72 óra pihentetés, vagy 10 óra porlasztó után mehetne akváriumba, végponton van a vízhálózat, és nincs glóbusz.

2013. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"72 óra pihentetés, vagy 10 óra porlasztó után mehetne akváriumba"


A csapból kitöltött víz szinte ihatatlan, 72 óra múlva iható, szerintem a faluban szódamaffia van, tuti kenik a polgármestert hogy ne tegyen semmit, így viszik a szikvizüket.

2013. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 izomszörp ***** válasza:

Ha van antiklórod tehetsz bele.

Esetleg más vízkezelőd?

Csak az időhiány miatt.

2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat közel 2 órát ment a bubi megkóstoltam a vizet teljesen semleges íze, szaga volt be is raktam az aksiba. :)
2013. júl. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!