Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mell alattig érő hajam van,...

Mell alattig érő hajam van, és a ricinus olajat szeretném használni. Hogyan használjam, mennyit és mivel keverjem össze? Milyen gyakran, szárazon vagy vizes hajra? Mennyi ideig hagyjam fent? Csak a tövekre vagy a hajszálvégere vagy az egész hajamra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én száraz hajra szoktam tenni, általában semmivel sem keverem, megmelegítem (állítólag így a leghatásosabb), melegen ráteszem az egész hajamra. Nekem kb mellig ér. 4-6 óráig szoktam fönthagyni. Majdnem egy évig használtam, egy héten többször is, de nekem hajnövesztés szempontjából semmit sem ért. Bár ez mindenkinél más. Tény, hogy egészségesebb, és kevésbé törik tőle a haj.
2013. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálni kéne egy Ricinusolaj kategóriát a Gyk.-n. Ne haragudj meg, de nap mint nap megkérdezik ezt és 100-ig való kérdés van már róla itt. Ha beírnád a keresőbe sokkal többre mennél, minthogy felteszel még 1 ricis kérdést.
2013. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha hajnövesztés céljából szeretnéd alkalmazni a ricinus olajat, akkor figyelmedbe ajánlom a revalid kapszulát. Elképesztően gyorsan nő tőle a hajad majd. Nekem is le kellett vágni(mert nagyon eltört) rövidre és emiatt el kezdtem szedni. Nekem bevált, nagyon gyorsan nő tőle a hajam, bár nem a legolcsóbb módszer. De egészséges, hisz vitamin nem pedig gyógyszer és még hatékony is. :)
2013. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, az nem biztos, hogy neki is beválna a Revalid. Te szerencsés vagy, mert neked használt, de nagyon sok ember hiába szedi, mert semmit nem ér neki. A Revalid árának töredékéért is lehet szépségvitamint kapni, ami többeknek is beállt.
2013. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. És utolsó válaszoló mire gondoltál?
2013. jún. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!