Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csukát szeretnék tartani...

Kristof0123 kérdése:

Csukát szeretnék tartani otthon egy 600l-es akváriumban. Milyen növények kellenek, illetve milyen dekoráció szükséges, gondolok színre, anyagra stb. Illetve milyen és mekkora akváriumi berendezéseket kell beszereznem hozzá?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnem, meg szerintem amibe kerülne annyira nem jó lenne mert egyáltalán nem lenne mutatós ha a saját környezetét csinálod meg neki.Szerintem ebbe inkább valamilyen nagy sügeret kéne tenned.
2013. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ötletnek*
2013. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet csukát venni?
2013. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kifogná.
2013. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:

600 liter nudli egy csukának. Egy év alatt kinőné. Akkor inkább kicsi csapó sügér, annak nem vészes ez a hely.

Amúgy jó erős szűrés kell a ragadozó halakhoz, növénynél két lehetőséged van: hazai növények, pl. fodros békaszőlő, érdes tócsagaz, és mindez erős világítással, vagy kommersz növények, pl, anubiasok, hólyagos vízikehely, és akkor spórolhatsz a fénnyel. Talajnak jó a sóder, ezek a növények bírják.

2013. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!