Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literre mehet egy hím...

54 literre mehet egy hím betta valamennyi csigasügér és 2 páncélosharcsa?

Figyelt kérdés
A csigaházzal mit csinál a csigasügér egyébként?
2013. júl. 26. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én nem tennék bettát melléjük.A csigaházba bújnak el és ikráznak.
2013. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nem.


vagy egy hím betta, és 6 (mert csapathal!) páncélosharcsa, vagy csigasügerek.


a csigasügerek agresszívak, azért nem lehet más halakkal tartani.

a csigaházakat lakásnak használják, a kicsik oda bújnak el, amikor az anyjuk kiengedi őket a szájából.

2013. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 YourDestiny ***** válasza:
Csigasügér mellé se bettát, se páncélost.
2013. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1 hím betta és 5 db páncélos harcsa? Van 2 db az akváriumban. A guppik most fogytak el melletük volt. Betta 500 forintba kerül ugye?mert a páncélos 300 forint azt hiszem. Van egy albino és egy fekete . is.
2013. júl. 26. 20:45
 5/18 anonim ***** válasza:

"A guppik most fogytak el melletük volt."


Hova fogytak? Eladtad, megették őket, vagy elpusztultak?

2013. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 izomszörp ***** válasza:

Mi lett a guppikkal? Ha szabad kérdezni.

Amúgy bettát ne tedd össze egyikkel sem.

2013. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Pendulum92 ***** válasza:

Xandir, a csigasügér nem szájköltő.


A guppik gondolom kipusztultak.

2013. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Voltak guppijaim. Amit boltban vettem az 3 hónap után elpusztult. De a már csak utódok votak mind itt születtek. Csak volt amelyiknek ferde volt a gerince és nem élt sokáig. Volt amelyik lila szemmel született nem látott semmit.vagy később lilult be.A nagyok közül már sak egy volt. De ő sem élt sokáig én valahogy guppik terén meg vagyok átkozva. Mindent jól csináltam. A harcsák élnek és nagyo egészségesek reggel és este mindig előjönnek. Ők megeszik az ilyen zöldséget mint az anci?
2013. júl. 26. 21:35
 9/18 YourDestiny ***** válasza:
A harcsák viszonylag ellenálló halak. Ha úgy tetszik, igen strapabíróak. Simán elképzelhető, hogy a guppik a rossz vízminőség miatt hullottak el. Milyen a szűréstechnikád?
2013. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Aquael Fan mini plus

Eddig teljesen jó volt. Semmi baj nem volt vele. Szűr és levegőztet is.

Van viz melegitő is bent. Plusz a kövek amiket kifőztem és egy növény.Sajna mű de mivel 13 éves vagyok igy nem tudok annyit költeni rá és a halakt is én vettem bele most annyi van hogy ujra töltsem halakkal. De van ilyen serás vagy milyen klór viztisztitó +a kaja és egy háló vagy mi amivel ki lehet szedni a halakat takaritáskor.

2013. júl. 26. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!