Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Webshop tapasztalatok?

Gas72 kérdése:

Webshop tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az üzleti horribilis árak miatt webshopra próbálnék áttérni, ebben az esetben konkrétan az akvariumplus.hu-ról lenne szó. Valaki már rendelt onnan, vélemények?

2013. júl. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az akváriumplusz jó.

Az aquadepo is.

2013. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:

Én csütörtökön vagy pénteken rendeltettem egyik ismerősömmel Siporaxot. Minden visszajelzés ok, elvileg hétfőn itt is van.


Ami nem tetszik, az a horrorisztikus szállítási díj.

2013. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rendeltem semmit, az aquariumpluszba jártam személyesen egyszer szombat délután 3-kor. Előtte telefonáltam, hogy egy akváriumot szeretnék venni.

Zárva volt, de az eladó odajött és kinyitotta azt a hatalmas raktár épületet. Az akváriumom ki volt készítve egy gurulós kocsira, de nem siettetett. Hagyta hogy körülnézzek és az árakat laptopról mondta. Hihetetlenül rendes volt és segítőkész így zárás után is :)

Hát nagyon boldog voltam, és ha lett volna nálam több pénz, biztosan bevásároltam volna, mert annyi jó cuccot láttam. De hát nem vittem sok pénzt és messze van.

Ha közelebb lenne, sűrűn megfordulnék ott, törzsvásárló lennék az biztos.


Az aqua depóba egyszer szombat zárás előtt 2 perccel rontottam be, dugó miatt úgy értünk csak oda. Ott már sajnos nem tudtam venni semmit és röhögve azt mondták jöjjek vissza hétfőn. Hát elkotródtam és hétfőn újra mentem időben, csak az dühített, hogy ez sincs annyira közel ahhoz hogy annyit rohangáljak. Szóval ott nem olyan rugalmasak, de sajnos vannak olyan "luxuscikkek", amiket csak ott tudtam megvenni :)


Máskülönben meg az Atlantiszba járok, mert az egy kis olcsó hely és közel van, amit kérek nagyjából mindent be tud szerezni, de ott még nincs kifejlődve a rendelés, mert drágán szállít a GLS, és ha postán feladja, akkor meg annyi amennyi a posta ára.

2013. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!