Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon vásárlás webshop-...

Mobiltelefon vásárlás webshop-ból. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Új készüléket szeretnénk vásárolni,de a szolgáltatónknál elég drágák a telefonok. Az egyik üzlet webshop-jában megtaláltuk a telókat,amik szóba jöhetnek (10-15e ft-tal olcsóbbak,mint a szolgáltatónál). Bp-i üzlet,mi vidéken lakunk,de Pick-Pack pontban át lehet venni a készüléket 0ft szállítási ktg-el,2 év gyártói garanciával.A telefon új,kártyafüggetlen.

A kérésem az,hogy írjátok le a tapasztalataitokat,ha vásároltatok már így elektronikai eszközt,mennyire körülményes,korrektek-e az eladók?

Válaszokat köszönöm.



2013. jan. 16. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nextelshop.hu-sok korrektek nagyon!
2013. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért a tartozékokra kérdezz rá, sok telósbolt csinálja azt, hogy 1-2 amúgy gyári tartozékot kivesznek, és azért olcsóbb. aztán +extra felárként meg lehet hozzá választani.
2013. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Melyik boltról lenne szó?

Amúgy én már rendeltem párszor netről semmi gond nem volt.

2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A NextelShop-on néztünk ki egy Nokiát,gári garival,összes gyári tartozékkal.Az ügyfélszolgálaton a csávó korrekt volt,minden infót elmondott.(A nagy árkülönbségen nem nagyon csodálkozok,mert Vodafone-os vagyok és ott irreálisak a készülék árak.)
2013. jan. 16. 18:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még januárban megvettük a NextelShop-nál a kiszemelt telefont (Nokia Asha 311).Azóta is rendesen működik,a Nextelnél abszolút korrektek voltak.
2013. máj. 21. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!