Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zebradánió szaporítása? (lent)

Zebradánió szaporítása? (lent)

Figyelt kérdés
Most vannak dolgok amiket nemértek az interneten írtakból értem én azt hogy különkell rakni meg stb. de honnan tudom hogy ha a2 halat különrakom pont másnap reggelre ikrázni fognak honnan tudom hogy a nőstény mikor van olyan stádiumba hogy párzásképes?

2013. júl. 29. 11:58
 1/3 guppi69 válasza:
100%
Nekem ma reggelre keltek ki a dániok! Zebra him és pink nöstény, első probálkozásom volt! semmi különöst nem csináltam aksiba engedtem vizet,beletettem a 2 halat és 2 nap mulva kivettem,vártam és most olyan 50db körül látok benne.nekem ennyi volt.
2013. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi guppi de nekem valami konkrét dolog kellene mert neked csak szerencséd volt mert eltaláltad hogy akkor ikrás a nöstény :)
2013. júl. 29. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy képzeld el, hogy látod a nőstényen, hogy jó nagy hasa van, meg kergetik a hímek, kirakod a tenyészakváriumba, ahol be van állítva az előírt vízminőség, és ez fogja beindítani az ívást.
2013. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!