Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömb moha jó szétterítve? (lent)

Gömb moha jó szétterítve? (lent)

Figyelt kérdés
Ha szétterítem nem fog nagyon szétperegni garnélásba és hogyan tudom majd onnantól kezdve takarítani?Ja éh ráfektetem bazaltra nem rohad be az alja?

2013. júl. 29. 13:21
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:
A gömbmohának nem les baja ha szészeded. Nem egész növény, inkább egy telepes algának mondható.
2013. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy kb 2 éve kilapítottam vagy 20 db gömbmohát és összevarrogattam damillal, meg tűvel őket egymáshoz.

3db 20 centis pizzát csináltam belőlük és ráraktam 3 nagy kőre. Az aljára varrtam siporaxot is, mert mindig fel akart repülni. Egyet eladtam, mert már nem fért be az akváriumba. Aztán maradt még kettő.


Az egyik egy brakkvizes akváriumban van, amin egy nagyon gyenge lámpa van csak. A másik meg vödörben a fürdőszobában a mosdó alatt csapvízben, és ezek még mindig zöldek. Semmi bajuk.

2013. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:

Semmi gond nem lesz. Nekem pont ugyanígy van. Fára varrva, bazaltra terítve, szúnyoghálóra formázva.


[link]


Simán leszívom vékony gumicsővel róla a kakit. Egyszerű takarítani. Az alja miért rohadna be? Golyó formában se rohad be a belseje.

2013. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egyébként your pont a te akvid ihlette a szétterítést csak már nem tudtam kié volt ez az akvi amit láttam multkor:)
2013. júl. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!