Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem úsznak a koi pontyok?

Andrpet kérdése:

Miért nem úsznak a koi pontyok?

Figyelt kérdés
Van egy kb 25m3-es tavacskám ami mindennel el van látva ami bele kell csak az a problémám hogy a szép koi pontyokat nem látom uszkálni sem most és semikor sem csak az etetés idejekor úsznak, meg még egy fél órát utánna. A nap egész idejében el vannak bújva a tavirózsák alatt a fenéken na persze addig meg nem látni le. Mi lehet itt a probléma? A kis ivadékok amik már kb 3-5 cm-ek azok egész nap úszkálnak a vízfelszín kozelében is.

2013. júl. 29. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Rohadt meleg van, a vízfenéken meg hidegebb.
2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xandirral értenék egyet. Nálunk sem túl aktívak a tóban a halak, alig látni őket, pedig mindig záporoznak felfelé, ha közelítünk. Most nem nagyon jönnek, csak 1-1 felnéz és annyi. Etetésnél azért aktívabbak, de utána megint mennek le hűsölni. Ivadékokat jobban látni, de csak 1 helyben "lebegnek" ők is nappal.
2013. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok koszi de ez nem csak most van hanem az év egyész folyamán és sajna ez már 4 éve. mivelhogy azt hittem ez normális csak aztán másoknál is láttam tavacskát amiben egész más a helyzet
2013. júl. 29. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora tavam van és nálam se látni őket. Ha látni szeretném őket beszélek nekik és feljönnek.
2013. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!