Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetnék még?

Ricsikee1997 kérdése:

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

375 liters. van 3 torekátum 3 gyöngygurámi 2 anci 1 kékpáncélos harcsám (belőle kéne még 1 pár szerintem...) és 2 vitorlásom...


szerintetek mit lehetne még esetleg?


2013. júl. 29. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Guppit és neont tuti ne. Esetleg sziámit. Nekem is ilyen kombinációm van és megférnek együtt. De ha bemés egy állatkereskedésbe ott biztosan megmondják. Sok sikert.
2013. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még egy gyöngygurámi, mert párban élnek, tehát figyeld a nemet.

a kékpáncélos harvsából nem még egy, hanem még 5 kell, mert csapathal.


szumátrai díszmárna? bár az nem tudom, hogy hogyan jön ki a vitorlásokkal.

2013. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a vitorlás miatt a fátyolos farkúak kizárva mert csipkedik őket meg a kisebb halakat sztem is a gyöngygurámik legyenek párban +a kékpáncélosok létszámát kellene feljebb emelni esetleg mehet bele még gurámi persze párban kékgurámi aranygurámi stb
2013. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja am "De ha bemész egy állatkereskedésbe ott biztosan megmondják."

na ezt én nem próbálnám mert esetleg jól lehúznak egy drága hallal ami nem is férne meg köztük

2013. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) mindenkinek :)
2013. aug. 1. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!