Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » áramlásgenerátor folytás?...

Lala6 kérdése:

áramlásgenerátor folytás? Segitséget kérnék.

Figyelt kérdés
van egy áramlásgenerátorom de tul nagy a teljesitmény és nem tudom folytani tudnám e mert igy nem aki hanem hullám medence persze ha nem akkor gondban vagyok mert a visszacsere necces szerintem.

2013. júl. 31. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod lefolytani. Nekem van egy 1200 liter/órásom és egy 2600 l/órás, ami összességében nem elég erős a tengeri akváriumomba, szal nekem lehet hogy kéne erősebb.
2013. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez egy 5000l/h-s de olyan rohadt erős hogy a 200akiban szinte nem volt növény olyan hullámokat keltett hogy kinyomta az összeset igazábol ma hoztam el de holnap visszaviszem mert nem tudom használni annyira erős nekem csak vizetkeringetni kellene a felszinen mert ez édesvizi aki de csak 2000l/h-s van azt meg gyengusnak véltem.

de egyenlőre az lesz aztán meglátjuk. :)

2013. júl. 31. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!