Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegnap este egy nagy-hosszú...

Szabó.melinda kérdése:

Tegnap este egy nagy-hosszú puskát mutattak a szomszédaim a vendégeiknek. Kezdjek el aggódni, hogy elkezdhet valamikor lövöldözni is, ha éppen többet ivott a józanságnál?

Figyelt kérdés

Ugyanis a szomszédnak vacsora-vendégei voltak, iddogáltak, és a szomszéd elkezdett dicsekedni, hogy vett egy puskát. "és képzeljétek, amikor hoztam haza a kocsival, azon majréztam, csak meg ne állítson a rendőr, mert mit mondok annak a bunkó és buta rendőrnek, hogy mit lát a csomagtartómban?" Majd intett a 12-év körüli fiának, az pillanat alatt kihozta az alsó konyhából a nagy puskát és kézbeadta a vendégnek. Olyan bal oldalon távcsöves puska volt, alul volt 2-lába, a cső eleje elől megvastagodott, és jó hosszú csöve volt. Majd még dicsekedett: "Nagyon jó kis puska, csak itt elől van kis folytás rajta, most úgy lehet használni, hogy bio-golyóval, rendesen lehet vele lőni kis golyókat, 2-3 nap alatt a golyó eltűnik, szétoszlik."

A vendég még próbálgatta a fogást rajta, (fölírtam a rendszámukat, ami kocsival jöttek), de én elgondolkoztam, be kell az ilyent jelenteni valahol, vagy mit csináljak? Amúgy egy erőszakos vendéglős, gátlástalan, mindenkit lefizet akit tud, nagyhangú, lekezelő, terrorizál mindenkit és végtelen mocskos szájú. Pénze van, de modora nincs. Ti mit csinálnátok?



2013. jún. 16. 03:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1.) Nem szeretném, hogy te légy a szomszédom!

2.) Lehet, hogy csak szívatott, mert tudja hogy állandóan leselkedsz!

3.) Léteznek az eredetire megtévesztésig hasonló ún. airsoft fegyverek, amik gyakorlatilag játékszerek. Ha ilyen miatt uszítod rájuk OV. magánhadseregét, akkor a végén te szívod meg!


Ezek mint játékfegyverek:

[link]

[link]

[link]


Na jó, van akinek halálosan komoly játék az airsoft harc!

:D

2013. jún. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hmmm. Annak a bunkó és buta rendőrnek nem kell mondanod semmit, ezért én sem teszem. Segítsen neked a hóhér.
2013. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyen a világon nincs!
2013. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ami lebomló kis golyót lő ki az éles fegyver?..
2013. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bio golyó airsoft fegyverekben van, tehát valószínűleg egy airsoft puskát vett, ami alig komolyabb fegyver a dugós puskánál. Magyarul játékszer.
2013. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Salamon Bálint ***** válasza:
Na mi van? Tán bejön neked a szomszéd kislánya, azért stírölöd őket? Hülye kis okostojás.
2013. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, és mint írtam a szomszéd eléggé erőszakos, ha iszik hangos is.


Én a saját kerti székemben ültem a füvön, épp borsót fejtettem, és áthallatszott minden szavuk. Szinte egymást túlkiabálva szoktak beszélni, nevetgélni. Főleg, ha vendégek vannak, de magukban is. Már a többi szomszéd is észrevette. (Na olyan, hogy este fél tízkor még füvet nyírnak a jó kis berregő gépükkel.)


A leselkedés pedig nem nehéz, mivel lyukas kerítés van, ahol remekül át lehet látni 10 m-ről is.


Tipikus olyan pár, ahol a nő dirigál, kitalál mindent, föluszítja a férfit, a férfi pedig egy balfácán, irányítható kiskutya.

2013. jún. 19. 02:40
 8/11 Salamon Bálint ***** válasza:
Szóval irigy vagy, mert ott az asszony az úr.
2013. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem a témához tartozik, de erre még válaszolok. Nekem ők nem versenytársaim. Egész más kaszt. Okos ember sosem irigy, csak a primitív, de ezzel a válasszal az látszik, maguknál is így van. (Egyébként ezért már a szomszédok is rajtuk röhögnek, akkor a szomszédok is mind irigyek?! Buta válasz volt.

Én részemről lezártam. Máshol léptem (Nagyon szűkül már a kör, felismerhető...)

2013. jún. 19. 11:25
 10/11 Salamon Bálint ***** válasza:
Okoskodjál, fontoskodjál! Az nagyon megy.
2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!