Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sos mit tegyek többi? Lent

Sos mit tegyek többi? Lent

Figyelt kérdés
na szóval van egy raj neon halam és egy pár kivált bellölük állandóan keresnek bújó helyet az egyiknek nagy a hasa mit lehet vele esetleg ikrás?

2013. aug. 8. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Tudsz róla képet küldeni, ha meg úgy gondolod hogy ikrás akkor csinálj neki ikrázócsomót, vagy tedd őket külön!
2013. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az ikrázó csómó
2013. aug. 8. 11:44
 3/9 A kérdező kommentje:
meg próbálók képet késziteni
2013. aug. 8. 11:46
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudok képet késziteni
2013. aug. 8. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább hasvízkóros.

Hogyan tartod?

2013. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
100l nem hisz hogy beteg
2013. aug. 8. 12:41
 7/9 almacsiga válasza:
Szia almacsiga vok!!!! Szerintem tedd őket külön akváriumbagy és tegyél be nekik egy ikrázócsomót!!!!!!!!
2013. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak mellékesen mondom, hogy régen egyszer én egy amandalazacra hittem az hogy ikrás. Különraktam. Eltelt 2 hónap és még mindig ikrás volt. Ezt már nem tudtam mire vélni, tehát visszatettem a többihez. Aztán ott még élt vagy 1-2 évig. Valószínűleg egy gyenge bélgyulladása lehetett, ami nem terjedt a többire, génhiba folytán, mert én nem adtam nekik olyan rossz kajákat és a többi hal szép volt. Viszont ez a dagi nem bújkált külön, mindig elvegyült a többiek közt. Ha meg hasvízkór lenne, az gyorsan terjed, pár napon belül már a többi halon is látnál elváltozásokat. Tehát lehet, hogy valóban ikrás.


Tedd külön, aztán majd kiderül.

2013. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ma vettem egy kilec litereset és külön tetem abba
2013. aug. 8. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!