Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik leg tobb fajt halakat...

Melyik leg tobb fajt halakat lehet egyut tenni egy 150 literes akvaba?

Figyelt kérdés
Ha lehetne 15 fajt is egyben az neken jo,,,sok sok fajt ,mind parban lesznek,es ha lesznek babak akkor ajandekba mennek

2013. aug. 11. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Így nem lehet halat tartani!!!

Ezek nem emlős állatok!

Nem lehet "salátát" tartani, nem lehet őket párban tartani, és babák sincsenek!


-Minél kevesebb fajtából kell minél többet tartani.

-Párban olyan halakat lehet tartani, mint pl a Vitorlás, amiből 1 pár fér el 150 literben.

-A halak pedig ikráznak, az ikrák kikeltetéséhez és az ivadékok felneveléséhez különleges körülmények, és haladó szaktudás kell.

-Élő állatot pedig bunkóság ajándékozni.

2013. aug. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ertem mert nem ! Nagy az kva,leg jobb szurokkel,most ami van eddig,,6 neon,4 molly,4 csikos,3 sziami harcos,6 guppy,nagyon jol meg vannak,,az egyik guppy tegnap tedtem kulon 10L akvaba,a babak meg vannak mar,vissza tedtem a mamat,,es a kicsiket ajandek vagy eladasra kerulnek...


Nem ertem mina baj....volt benn vitirlas halak de ku szedtrm mert csipgedug a halakat...

2013. aug. 12. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nem olyan a halak természete.

Ezek a kis halak általában rajhalak, nem lehet őket kettesével tartani.

A molly, meg guppi nem igazán rajhal, azokból elég kevesebb is, de ilyenből mint a neon, 8-10 dbot kéne tartani.


Egyébként most se úgy tartod őket, ahogy a kérdésben volt!

Neonból most is 6 db van, meg guppiból is, nem 2 db!


Mert párban tartva 15 féle hal, az 30 hal, annál több meg nem is igazán fér ez az akváriumban!

Szóval fajtánként csak 2 db-ot tarthatnál, de már most sem annyit tartasz, ami helyes.


"Babái" meg így csak az elevenszülőknek vannak, olyanjaid meg már vannak. Esetleg plattikat tarthatnál még néhányat, ha kishalakat akarsz.

2013. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a vitorlás hal elég kényes sajna!!!!!!
2013. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!