Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jó így az akvárium...

Szerintetek jó így az akváriumom? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Itt a kép, remélem a link is jó. Telóval fotóztam, szóval a minőség szar.


Ha kéritek leírom az adatokat.

Elég kezdő vagyok még, és mostanában lusta is,ezért picit pontalgás az üveg...


Szerintetek kell még bele vmi? Növény? Szerintem el van nyomva a jobb oldal, viszont oda majd bepréselek néhány félbevágott gömbmohát, és talán a hátsó vörös crypto is megnő :D


Most kb 10ből hányas? Negatív kritikát is fogadok!

Szerintetek hány literes lehet?



2013. aug. 13. 14:31
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A középső eleocharist ne nézzétek! Szégyenlős,mert most váltja a leveleit submersre!
2013. aug. 13. 14:33
 2/21 anonim ***** válasza:

jól néz ki, de írd le a technikát, meg a halakat is pontosan.

szerintem nem kell bele más.

10/8


50-60 liter?

2013. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

70 liter, Tetratec ex 700 szűrő, 48w pilács,

6 amanda, 2 galaxy, 1 hím ramirezi, 2 oto, 2 sakura, és 4 amano garni :D

2013. aug. 13. 14:50
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
a galaxy meg az oto is csapathalak. meg szerintem a ramirezi nem nagyon illik oda. én úgy csinálnám, hogy elajándékoznám az otot, meg a ramirezit, a galaxyt meg kiegészíteném hatra.
2013. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Pendulum92 ***** válasza:
75%

Nekem bejönnek az ilyen stílusú akváriumok, enyém is hasonló.

Viszont egy valamit hiányolok: kéne pár, a víz tetejéig érő növény. Az alsó régióban szép, de pl pár valliznéria a jobb oldali nagy kő mögé feldobná a dolgot.


Ja, és próbáld ki fekete hátérrel, szerintem akkor 10/10 lenne(a valliznériával is persze).


Így 10/9 :D



De ha középre beraksz egy kisvárat, akkor megkapod ezek nélkül is a 10/10-et :D :D

2013. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Király!

Ugyanazt tudom elmondani, a növényeknek kell jobban megnőni, és jó lesz.

Ettől függetlenül:

8/10

2013. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Platypus ***** válasza:

A jobb kő mögött van valami Crypto, az gondolom azért került oda, mert nagyra fog nőni. Így idővel majd nem lesz üres az a sarok. Nekem inkább az Echinodorus nem tetszik, arányaiban túl nagyok a levelei, optikailag összenyomja a teret. Ezzel együtt pofás kis akvárium, jó érzékkel raktad össze.


A ramit én is cserélném kisebb halakra, nem az ideális választás sem esztétikailag(túl nagy), sem a halak boldogsága szempontjából.

2013. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az otok-ból 5 öt vettem, 3 nap múlva már csak ketten voltak, lehet rossz volt a vizem...

Hát igen, azt tudom hogy a valsinériámmal baj van, mégpedig hogy nem létezik :D Nincs valsinériám :D

Nekem a fekete háttér nem jött be

2013. aug. 13. 17:33
 9/21 A kérdező kommentje:
az echindorusról nem hittem h ekkora lesz :(
2013. aug. 13. 17:35
 10/21 A kérdező kommentje:

Am köszönöm :D

Ment a pacsi

2013. aug. 13. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!