Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppik és a pink dániók...

A guppik és a pink dániók csipkedhetik a jávai mohát?

Figyelt kérdés
gondolkoztam hogy veszek egyet mert már utánna olvastam hogy nem nagy fényégényű és hogy kisebb akváriumba is jó, igénytelen, kedzőknek ajánlott, aránylag gyorsan nő, szoval a leirtak alapján tökéletes számomra márcsak az a kérdés hogy a guppik és a pink dánió megcsipkedi??? mert vannt benn még 2 gömbmoha ezt is csak azért vettem mert nem nagy a fényigénye de néha látom hogy egyik-másik guppi odamegy és kicsit megpiszkálja vagy nemtudom mitcsinál vele.... na mindegy akkk szoval csipkedni fogják vagy nem??? mert ha igen ak azért nem veszek hogy széjjelszeggyék...
2013. aug. 15. 19:19
 1/5 A kérdező kommentje:
jah ezt kihagytam- ha számít ez valamit vann bennt még néhány kis csiga (namtudom ezek rághatják-e gondoltam azért odairom) nem vettem, hanem növénnyel jöttek be a nevüüket nemtudom de igy néznek ki mint a képen csak kicsit sötét barbább a házuk : [link] de ha bántják nem gont ki tudom őket irtani!!
2013. aug. 15. 19:25
 2/5 énvagyokhe válasza:
attól mert megcsipkedi egy kicsit nem lesz semmi baja..szétszedni meg nem fogja
2013. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem fognak kárt tenni benne.
2013. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi! ;)
2013. aug. 15. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem talajlakok furkaltak szalai kozt azok kart tehetnek benne de utana szorosan odakotottem damillal a fara es azota szepen nö
2013. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!