Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez nem rossz?...

Szerintetek ez nem rossz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Diszkoszhalakat szeretnék. Hat darabot. Mellé neonhalakat meg 1 algaevőt.

A boltban nagyon magyarázta a csaj, hogy elég nekik 160 liter. Merthogy ott a boltban is majdnem akkorában vannak meg minden.. De én úgy tudom, hogy a Diszkoszokat 500 literben érdemes tartani. Javítsatok ki légyszi ha hülyeséget mondok.. Most sikerült ezt feltornáznom 240 literre, de nekem még mindig kicsinek tűnik. Lesz valami bajuk a Diszkoszoknak?



2013. aug. 24. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy lesz, ekkorában eleve esélytelen, hogy kifejlődjenek. 400 literben is épphogy elvan néhány kifejlett egyed, ezt személyesen láttam, retteneteden szűkösnek tűnt az akvárium.

Inkább mondanék 600 liter,az sokkal reálisabb.

De akkor se neonokkal, drága etetés lenne.

2013. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
A 240 liter nagyon kevés. 400-tól feljebb érdemes tartani.
2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezért akartam 500-at. De ez az akvarista aki eladta miért akarja, hogy kicsiben tartsam?
2013. aug. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!