Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tarthatok gömb akváriumba halat?

Tarthatok gömb akváriumba halat?

Figyelt kérdés
szeretnék egy gömb alakú asztalt és lenne benne egy 150 literes akváriumot meglehet valósitani?

2013. aug. 28. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább négyszöget... Próbáld ki, hogy Te hogy éreznéd magad egy olyan szobában, ami kör alakú. Utálnád, és nagyon frusztráló lenne.
2013. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy, de ha a hal megilyed, akkor a sarokba próbál menni, és a hal, elkezdi keresgetni a sarkot, és megy körbe-körbe, de semmi, és megbolondul, meg a szemének sem jó, nekem furcsa lenne, ha egy nagy nagyítóüvegen keresztül kéne mindig néznem, sőt elrontanám a szemem!!!
2013. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem.

az csak az egyik ok, hogy nem tud benne elbújni a hal, de még az alapkellékeket sem lehet benne normálisan elhelyezni.


és abba sem vagyok biztos, hogy kivitelezhető, amit akarsz.

2013. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
nem tartható , gömbakváriumba hal. Nem véletlen , hogy a boltokban sincs eladó , mert be van tiltva.
2013. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt még az állatvédelmi törvény is tiltja, kár rá több szót pazarolni, egyértelműen nem.
2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ezt mondtam én is.Itt a kormányrendelet is 41/2010. (II. 26.) számú kormányrendelet
2013. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
básszátok meg (utlsó ketten)nem 3literesbe akarom tanuljatok meg olvasni utána irjatok a törvényeröl
2013. aug. 28. 17:46
 8/15 A kérdező kommentje:
a többinek kösz
2013. aug. 28. 17:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen gömbakváriumba tilos halat tartani, az utolsó 3-nak igaza van
2013. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"básszátok meg (utlsó ketten)nem 3literesbe akarom tanuljatok meg olvasni utána irjatok a törvényeröl

"

DE ŐK SEM AZT MONDTÁK HOGY KICSIBEN NEM SZABAD HANEM AKÁRMILYEN NAGYBAN SEM MERT A HALNAK NEM TESZ JÓT MEGBOLONDUL MINT MI TŐLED HOGY NEM LEHET MEGÉRTENI HOGY MIÉRT NEM SZABAD NEM LEHET BENNE SEMMIT ELHELYEZNI NORMÁLISAN!

de azért azt is elmondom hogy asztalba sem szokás halat tenni mart nem lenne jó ha meg akarod nézni a halakat kellene feküdni vagy guggolni a földre

2013. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!