Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A most forgalomba lévők is...

A most forgalomba lévők is villognak vagy ez csak régebbiekre igaz? 2x24 vatt T5 nagyobb fényerőt ad mint 2x30W T8-as?

Figyelt kérdés
Tervezek vásárolni Odyssea dual T5 2x24 W-os világitást. Több helyen olvastam, hogy ezek a lámpák leoltás után mindig villognak. Ha ez változatlan akkor elállok a vásárlásától, de ha nem akkor vennék mert elég baráti az ára.
2013. aug. 30. 07:50
 1/3 csejani ***** válasza:
Én valahogy március - április környékén vettem meg ezt a típusú lámpát nem emlékszek már pontosan. Az enyém néha néha fel fel villan, DE ez egyáltalán nem zavaró! Észre se lehet venni kivéve persze ha csak kifejezetten nem azt figyeled. Nah de este lámpaoltás után már gondolom hogy nem. :) Meg elvileg ha megfordítod a dug villát vagy egy normálisabb időkapcsolót veszel a villódzás meg is szűnhet. Ez ne bátorítson el! Én tiszta szívből merem ajánlani mivel nálam tökéletesen bevált! Szerintem lumenben nagyobb fényerőt ad a T5 bár ebben nem vagyok 100%-osan biztos.
2013. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sötétben kb olyan mintha 5 percenként villámlana valahol messze, de nem vészes, mert nem dörög hozzá az ég és nem villan nagyot. A halak elviselik évek óta. Mondjuk nem mintha tudnám hogy mikor vettem pontosan, de rég volt :)
2013. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is villog 3-5 percenként 1x), de tényleg egyáltalán nem zavaró, csak ajánlom!
2013. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!