Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az Állam adna pénzt nekem egy...

Az Állam adna pénzt nekem egy halmenhely beindítására?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 21:15
 1/10 anonim válasza:
Hát ezt nem tudom garantálni,sőőőt..próbáld meg,de ne nagyon reménykedj benne!
2013. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
magyarországon minden ötödik gyermek éhezik, milyen halmenhely? ne viccelj már
2013. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok kóbor hal lenne?
2013. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát nem a kóborokra, hanem a meguntakra.
2013. aug. 31. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:
hát vmenyit biztos adna XD kb csak annyit hogy tudja mondani hogy ad pénzt de kb annyival érne fel mint a 47 EFt-vel kitöröl7ed vele a ... szal szinte semmit sztem ha adna
2013. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerős arról magyarázott nekem 6 évvel ezelőtt, hogy donorra váró, rákos gyermekeknek akar létrehozni egy olyan állat parkot, amivel a kórházi életüket jobbá tenné, de ha jól tudom abból sem lett semmi.
2013. szept. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Platypus ***** válasza:

Én úgy tudom, az állam még kutyamenhelyre sem ad pénzt. Az összes menhelyet civil szervezetek tartják fent, adományokból. Az állam egyedül a sintértelepeket fizeti.


Egyébként nagy szükség lenne egy egzotikus menhelyre. Az ország tele van kidobott egzotikus mindenfélével. A jobbik eset, ha az állat fagyhalált hal az első télen, a rosszabbik, ha túlél, szaporodni kezd és már kaptunk is egy kéretlen idegen fajt. Lásd ékszerteknősök. Szóval nem eredendően hülyeség a dolog, de reménytelen a megvalósítása.

2013. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a "Viktorunk" fia lánya unokája, sógor, koma jó barátja, egészen biztos hogy kapsz rá. Különben esélytelen.
2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 izomszörp ***** válasza:

Szép elképzelés, jó lenne ha sikerülhetne is.

Minden ötödik gyermek éhezik nálunk, ez sajnos nagyon szégyenletes :(

De akkor nézzük az egész földet, ez sem jobb :(

Minden sz@rra van pénz csak arra nincs amire tényleg kellene.

Afrikában is meg lehetne szüntetni az éhezést ha az USA éves hadiköltségét arra fordítanák hogy ott ne haljon éhen senki és meg legyenek az alapvető szükségletek.

De végül is csak állatokról van szó, cseszni rájuk, had pusztuljanak igaz?! Akkor lesz nagy baj ha már egy sem lesz!

Minden állatfaj megérdemelné a törődést, még ha csak halakról is van szó!

2013. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az afrikaiakba ne menjünk bele. Nézz utána Afrika történetének, történelmének. (A valóságos történelemnek, és ne annak amit a neten cenzúrázva találsz.) Érdemes kis olvasmány lesz.

Amióta világ a világ, az Afrikai éhezőket mindig egy nagyobb és gazdagabb hatalommal állítják szembe hasonlatként, hogy mi lenne ha az pénzt és időt..stb...

És nagyon sok nagyhatalom meg is próbálta. Csak mikor elkezdték tömni őket kajával és pénzel, akkor ezek elkezdtek szaporodni. Kimutatások, statisztikák vannak róla. Aludni az ég alatt aludtak, azokban a gallyakból összeeszkábált akármiben, de dolgozni, tanulni nem akartak. Annyi igényük nincs hogy a legyet elhajtsák a szájukról. Nézz csak meg akármilyen kisfilmet róluk. Ezt tudják a nagyhatalmak is. Csak annyit adnak segélyként nekik ami szükséges. Nem adnak elegendőt létfenntartáshoz,(nekik az igénytelenség a létük) a mély szegénységből való kiemelkedéshez, mert nincs értelme. Nekik jó így. És ebből sokan még profitálnak is.

Nos. Díszhalaknak, hüllőknek fenntartani egy államilag támogatott akármit nagy butaság lenne. Részben az örökbefogadott halak zöme elpusztulna a klímaváltozásban. Másik zöme az innen onnan helytelenül tartott, beteg halak által ki-be hurcibált betegségben pusztulna el. Mivel lenne tele a menhelyed? Diszkoszméretű teknősökkel, pókokkal, kígyókkal. Azokat mg úgyis egyszerűbb elereszteni.( lásd már nem az első aligátorteknőst ) Magyarok vagyunk. Ami "ócsó" azt válasszuk. Ha nem értünk egyet dolgokkal, akkor próbáljunk meg úgy viselkedni, és gondoskodni a választott háziállatunkról, hogy ne szoruljon segítségre. A világot nem fogj megváltani 10 vagy 100 menhely sem.

2013. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!