Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben az esetben kompatibilis...

Pendulum92 kérdése:

Ebben az esetben kompatibilis lehet a betta - törpegurámi páros?

Figyelt kérdés

Egyelőre elméleti kérdés:


1 betta hím 2-3 betta nőstény, 1 pár törpegurámival működhetne?


Azt tudom, hogy a betta és a törpegurámi irritálja egymást, de ha nőstények is vannak, velük foglalkozna a betta hím, vagy továbbra is a gurámit inzultálná?


(Akvárium 72 literes)



2013. szept. 1. 19:06
 1/3 izomszörp ***** válasza:

Épp úgy úszkálna az akvárium minden részén, és tuti hogy összetalálkoznának akár van nőstény akár nincs :)


Én nem merném megkockáztatni.

2013. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ez a 72 liter még a bettáknak is kevés lenne ha párként tartod őket, de így hogy még törpegurámit is akarsz mellé az már sok. Tuti hogy találkoznának és abból sok jó nem lenne. Párzás idején meg még ingerültebbek...

Én így látom, de te tudod.

2013. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elévült a kérdés, mivel haltuberkolózisban szenvednek az akvárium lakói. Nanohalas garnélás lesz belőle az újraindítás után.
2013. szept. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!