Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik állat lehettet az...

Melyik állat lehettet az amilyik ki ment a vízből és visszamászhatott?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami konkrétumot írj mert erre válaszolhatom ezeket pl:A teknős kint a kertitóba. Meg a kutyám fürdés után a kádból :) ha írsz valami konkrétumot tudunk segíteni.
2013. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Halféle bioszból adta háziként a tanár h nézzünk utána
2013. szept. 8. 14:15
 3/7 encsi970320 ***** válasza:
ha jól tudom akkor az afrika harcsa az képes erre, de ha nem is az afrikai akkor valamelyik másik harcsafajta
2013. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


PL a géb-félék, kúszógéb. vagy a törpeharcsa (ez van Magyarországon is, a géb trópusi).

Ha emlős, akkor vízicickány pl, pézsmapatkány, hód.

Hüllő: vízisikló, kockás sikló

kétéltű: béka, gőte

2013. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy halféle :))


Akkor vagy afrikai (törpe)harcsa, vagy kúszógéb (de géb nincs ezen az éghajlaton)

2013. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyami géb van a balatonban.
2013. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem még nem volt részem olyanban, hogy egy hal kimászott volna a vízből magától. Elég hamar kiszáradnak és levegőt sem kapnak. De az igaz, hogy az afrikai harcsa tüdővel lélegzik ezért sokszor lehet látni a víz tetején "pipázni". De el tudom képzelni, hogy a szárazföldre is kimászik mert kifogás után szeret megindulni vissza a víz felé és nem ficánkolva mint pl.: keszegfélék vagy a törpeharcsánál sem láttam olyan mozgást inkább az is csak vergődik.
2013. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!