Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvariumplus kiszállítás?

Akvariumplus kiszállítás?

Figyelt kérdés
Most az utánvétes küldeményeket posta hozza vagy fáma futár?Mert fizetésnél posta amottt meg fáma futár most melyik ki vett így?Mivel hozták?
2013. szept. 8. 14:18
 1/5 A kérdező kommentje:
És mivan ha a futár munkaidőben hozza a csomagot akkor otthagyja a szomszéd falu postáján vagy átveheti szomszéd vagy vki?
2013. szept. 8. 14:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem GLS futár viszi. Nem?


Én nem onnan hozattam, de mindegy, futárral hoztak valamit, és felhívott így, hogy:

- 20 perc mulva odaérek a csomaggal.


Hát nem voltam otthon és futottam ezerrel, hogy hazaérjek. Majd kiköptem a tüdőmet, de odaértem mire ő is. Szerintem amikor így rádcsörög, mondhatod neki hogy a szomszéd átveszi. Hát most mért ne?

2013. szept. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát én többször rendeltem onnan és eddig úgy volt hogy aznap reggel küldenek egy e-mailt hogy elindul a csomag és ettől kezdve 2 munkanapon belül szállítja a fámafutár engem 1* nem hívott hogy jön csak ott termet az ajtó előtt neki kell kifizetni a csomag árát+ a szállítási költséget azt nem tom mivel szállítják gondolom furgonnal vagy nem tom
2013. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot kipróbálhatsz, hogy famafutar.hu, és ott a kapcsolatba tudsz írni, megkérdezni, hogy hol tart a csomag.

Nem biztos hogy tudnak segíteni, de meg lehet próbálni, hátha.

2013. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz hát akkor majd felhívom a webshopon lévő számot ha már kellesz
2013. szept. 9. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!