Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek túlélik?

Ricsikee1997 kérdése:

Szerintetek túlélik?

Figyelt kérdés

van rengeteg vagy 20 garnélám egy 50l akiba és bekapcsoltam a vízmelegítőt és valahogy úgymardt. 33 fok lett benne de még élnek aktívak.... raktam pihentettett vízből és így 30 fok lett vannak 1,5 napos gariim is azok is mozgolódnak...


Egyébként a nagygarnélák megeszik a kisgarnélákat? ha 1 naposak?


2013. szept. 10. 10:53
 1/4 Platypus ***** válasza:
Ha eddig megmaradtak, akkor valószínűleg nem lesz gond. A 30 fok sem jó hosszú távon. Ha nincsenek melegigényes halaid, akkor 20-22 fokra is leveheted a fűtést. A garnéláknak jobb lenne. A nagy garnélák nem esznek kisgarnélát.
2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Hülyeséget csináltál. Nem kellett volna vizet cserélni benne, hagyni kellett volna magától visszahűlni, ezzel elkerülve a hirtelenebb változást. Sikerült rátenned egy lapáttal a kisebb sokkra. De ha élnek, akkor valószínűleg már élni is fognak. Persze a kis garnélákból hullhat el bármikor. A nagyok egyébként nem eszik meg.
2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:
Termosztát nélküli vízmelegítőt soha ne használj. Nem drágák a termosztáttal rendelkezők, én 3000 ért vettem 75 wattosat a 72 literesembe, és tökéletesen működik.
2013. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hála a jó istennek egy db-elhullásom sem volt...
2013. szept. 11. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!