Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200literes akváriumba melyik...

200literes akváriumba melyik külső szűrőt vegyem?

Figyelt kérdés
olyan kellene ami nem több mint 20 000ft vagy csak egy kicsivel. még nem tudom mennyi halat mennyi növényt szeretnék de gondolkodjatok úgy hogy sok hal sok növény lesz benne. ja és nem akarok belső szűrőt se mert nem tetszik hogy egy doboz log bele az aksiba , de egy légpumpa lesz benne. Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 10. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha még nincs meg az akvárium, akkor kifúrathatnád.

Ha a hátuljára vízszint magasságában fúratnál egy lukat és beletennél egy ilyet, [link] Erre pedig egy hajlékony lefolyócsövet, ott lemenne a víz, alá tennél egy kisebb akváriumot, abba szűrőanyagot és egy párezer Ft-os vízpumpát. Jóval olcsóbban megúsznád és tisztítani is könnyebb lenne. Így valahogy, csak hátul lenne a lyuk és alatta a kis akvárium [link]

2013. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hable ez remek ötlet , de én terveztem már ez előt egy speco akváriumot aminek az üvegéből vágni kellet és elrobbant az egész akvárium azóta én nem piszkáltatom az üveget
2013. szept. 10. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy találtam egy ilyet, a legalsót nézd 47 literes tartállyal. Extra nagy. Ekkora külső szűrőt ilyen áron nem lehet kapni.


[link]

2013. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hja a középső is elég lenne, az 25 literes, azt nem olvastam el, csak most
2013. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de végignézheed ezt is, hogy melyik szűrőket ajánlja 200 literhez, aztán rákeresel mindegyiknek az árára:

[link]

2013. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
20 ezerből nem tudom megoldani a szűrést. Belsővel elég lenne egy 7-8 száz liter per óra körüli, annak biora jó lenne a tartálya. De belső nélkül kéne egy 1200-as, ami 30 körül mozog, kivéve, ha nem ultrakínai. De még így is szükség lenne minimum egy áramlásgenerátorra vagy vízpumpára, mert az áramlásod kevés lenne.
2013. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
*20 ezerből nem tudod...
2013. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!