Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a hallal?

Mit csináljak a hallal?

Figyelt kérdés
Nekem egy sárgafülű ékszertekim van.És annak vettem egy kis halat h megyegye de nem ette meg!Most mit csináljak vele?
2009. nov. 3. 19:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Csinálj belőle halászlét! (jó erőset)


Éxertiknyós csak úgy eszi!

2009. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
kérdezd meg az ismerősöket/osztálytársakat hogy van-e akváriumuk és kell-e nekik hal!:)
2009. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk két hétig éldegélt egy guppi a teknős mellett, aki nem ette meg (akkor még). Aztán egyszer csak nagy csapkolódások után láttuk, hogy volt guppi, nincs guppi.

De ha nem élő halacskát vettél neki, akkor tedd be a fagyasztóba pl., és később is felajánlhatod a tekinek.

2009. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
24%
Nyomkodd le a torkán
2009. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
tarttsd meg hátha összehaverkodnak xD
2009. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kb.egy hónapja megvan és nem evett semmit!Meddig bírja ez ki?xD
2009. nov. 3. 20:42
 7/20 anonim ***** válasza:
Hagyd bent,de ha csak úgy magától meghal,akkor már nem biztos hogy a teknősnek jót tesz(hoisz akkor valami betegség miatt hal meg.Ha van szűrő az aksiban,és mozgatja a vizet,így kever be egy minimális oxigént,akkor gyad "játszanak" amugy jalát szerintem a teknős ürülékéből szerez,ha nem az aksiba eteted a tekit,ha meg igen,akkor abbol van kaja...Szia.
2009. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a teknősöknek télen lelassul a vérkeringése egyszerűbben téli álmot alszik ilyenkor nem eszik amíg hideg van


remélem tudtam segíteni.üdv:Somdoni

2009. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Salx Narval ***** válasza:
Miért kínzod azt a szerencsétlen halat.Öld meg és úgy add a teknősnek. Ha megeszi jó, ha nem tedd be a fagyasztóba, később még megeheti.
2009. nov. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem vok olyan mint te h megölöm veszek neki inkább egy akváriumot ,kaját és megtartom inkább mint h megölöljem.
2009. nov. 4. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!