Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halfajták jól el...

Ezek a halfajták jól el vannak együtt?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam: sziámi harcoshal, betta, ramirezi, guppi, és esetleg még molli (molly?). Egy 80 literes akváriumban lennének. Fajonként mennyit ajánlanátok? Hallottam, hogy a guppik csoportokban élnek. Esetleg milyen színes halakat tudtok ajánlani?

Köszönöm előre is! :)


2013. szept. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek jol el egyutt. Egyreszt a betta meg a sziami harcoshal ugyan az más neven. Masreszt pedig a betta rendkivul agressziv a tobbi fatyolfarku hallal, mint pl guppival. Es a betta labirint kopoltyus, emiatt nem is fedhetned le az akvariumot.
2013. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mertem megkérdezni, hogy a betta és a sziámi harcoshal nem egy fajta e véletlenül, mert nagyon hasonlítanak, és nem akartam lehülyézős kommenteket kapni. De akkor mégis jól gondoltam. :)
2013. szept. 21. 14:42
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

A mollinak elég kicsi az akvárium, ő viszonylag nagyra nő. A betta a és guppi nem mindig kombatibilis. a ramirezi meg elég kényes hal, mellesleg a molli inkább keményvizes a rami meg lágy.


Kezdőként maradj egyelőre a guppiknál, vagy egy betta, és egy csapat rajhal párosításon. telepíts inkább alul, amíg beletanulsz.

2013. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régebben már tartottunk halakat amúgy, elég nagy akváriumban, és sok féle halat. Aztán jött a felújítás, stb. Szóval nem idegenek számomra csak nem vagyok annyira tisztában, hogy melyik faj mit szeret, stb.
2013. szept. 21. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!