Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet szép és különleges...

Hol lehet szép és különleges sziámi harcoshalat beszerezni Szeged környékén?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 19:40
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:
Akvarista.hu-n nézz tenyésztőket. A Trópusba is van betta, de ott eléggé lelombozó a kinézetük.
2013. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelombozó? Azért mert kis tankokban vannak a polcon? Lelombozó persze. Haza kell vinni egy ideális környezetébe, és meg fogod látni a csillogását! Trópusba legalább van választék. És ha ez is kevés, akkor ne feledd, szegeden 2 Trópus van! Trópus forewer!!! Szinte mindent ott veszek.
2013. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:

A kicsi Trópus messze van, a nagyba szoktam járni csak :D


Amúgy tényleg van sok, de van, ami fejjel lefelé áll egész nap, nem is úszik abban a 2 decis pohárban. Ilyenkor elmegy a kedvem a vásárlás lehetőségétől is. Lehet, hogy életre kel, de amint meglátom ott őket, nem ez jut az eszembe először.


A Trópussal csak az a bajom egyébként, hogy néha rossz a kiszolgálás. Van, hogy fél órát várok, mire odajön valaki, persze addig már előttem 3 nagyreményű kezdő halvásárlót(irtót) is kiszolgáltak.

2013. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én általában élőtubiért megyek be, +fagyasztott kajáért.

Kiszolgálással sosem volt bajom. Még ha célirányosan megyek is be, mindig elidőzök a sorok közt, barátnőm nagy tengerimalacos, így az összes szőrös jószágot megnézzük, megnézzük mennyibe kerül a pellet, a széna a "dara", aztán eldöntjük mit veszünk, de addigra már 3-4 alkalommal is megkérdezik mit segíthetnek? Hiszen egy egész csapat dolgozik bent. Aztán átnézem a fagyasztószekrényüket, az újdonságokat, és mikor mindketten azt mondjuk hogy vége az "állatkerti sétának" (addigra összehordunk egy kis kupac ezt-azt a kasszához) Fizetünk és távozunk. Ekkor lélegeznek fel hogy nem csak csodálkozunk mint az űrhajós a friss levegőn, hanem vásárolunk is. Több akváriumot is csináltak nekem, és meg vagyok velük elégedve. Mi 60Km re lakunk, így ha megyünk tuti veszünk is valamit, de azt javaslom, hogy akvarisztikával kapcsolatos kérdésben ha ki tudod fogni az idősebb urat, kérdezz tőle bátran. Na ő tud neked, érdekes hasznos tanácsokat adni, és nem fog rábeszélni semmi lim-lom-ra drága pénzért. ( félreértés ne essék a többiek sem! csak mégis...)

2013. szept. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:

Igen, az idősebb úr tényleg hozzáértő, látszik rajta.


Engem csak az dühített, mikor az a barnahajú nő mondta, hogy várjak egy percet, mindjárt jön, csak még kiszolgálja előttem azt, akit már elkezdett, aztán ott állok fél órát a zebradániók előtt, és látom, hogy még előttem 3 embert is kiszolgált, mire végre jött a szőke hajú nő. Már majdnem otthagytam az egészet.

Viszont én a közelben lakom(5percre gyalog), így néha bemegyünk bnőmmel csak azért, hogy megnézzük a halakat. :D


Na, de hogy a témánál maradjunk, legutóbb láttam szép félhold bettákat a Trópusba

2013. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!