Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat vegyek az új...

Milyen halakat vegyek az új akvariumba?

Figyelt kérdés

112 liter diversa szett. Mechanikai szürő, amit később bőviteni akarok.

Ezt is kérdem,milyen plussz szürőt vegyek ami kiegésziti az új gyárit,ami nem túl drága(5000ft körül) de jó biologiai szűrő.

Szertnek 1-2-3 nagyobbacska halat. Szines legyen,nyugodt (lassabb) uszású,mert szeretem nézni . Pl plattim volt ami tetszett. De most mást szeretnék. Plusz neon vagy más apró rajhal, de ebben nem vagyok biztos kell e. Mollyikból lehet több szinűt összerakni(1-1 db ot) ??? Gömb tetszik.

Jó lenne különlegesebb vmi fajta is...

Algázó géb ? Maláj tornyoscsiga ? Jók az ecset algára tényleg?

Vitorlásból láttam egy videon fehéret rózsaszin fejjel ez vmi külön faj ? Boltba csak feketés fehéret látok ami nem tetszik. Mik az igényei ?

Ja akvim felesben homokos és kavicsos középen nagy kavicsokkal választva, növenyekkel. Ja , férjem külön kérése,hogy jávai mohát akar a talaj egy részére . Vélemény?



2013. szept. 25. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A gömbmollinak olyan a hasa, hogy ránézek azt hiszem hasvízkóros, torz külseje van neki.


Szerintem jobbak pl a black mollyk, csak 25 fok kell nekik, különben megfáznak és egy kis sót is kell a vizükbe tenni. A többi halnak meg lehet nem kéne só.


Ha nagytestűt akarsz, akkor pl a pakisztáni díszcsík könnyebben tartható.

https://www.youtube.com/watch?v=wxUg6Y0Ej2I

2013. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csapat hím guppit. Csak hímeket, azok színesek, nem úsznak túl gyorsan.
2013. szept. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!