Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50L-es akváriumba milyen...

Norbig kérdése:

50L-es akváriumba milyen halakat raknátok?

Figyelt kérdés
Most 3 Cory van benne.
2013. máj. 26. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Páncélos harcsa, nano halakat, xifó, molly, guppi, neonhal, és esetleg vehetsz törpe gömbhalat, de azt nem tarthatod ám mindegyik hallal! Építhetsz külön akváriumot csigasügéreknek, de egyébként itt találsz egy csomó infót, hogy mit tarthatsz milyen víz paraméterekben. diszhal.info/
2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 YourDestiny ***** válasza:
Az első válaszoló 100 literbe való halakat is felsorold neked, ajánlott figyelmen kívül hagyni. Ez a méret nano hal méret. A neonhalnak se elég. Kedvelt, nem nano hal közül a guppi, ami jó. A legtöbb corynak kicsi az akvárium. A pandát szokták ekkora helyre javasolni, a pygmaeus-nak például tökéletes ez a méret. De nem háromnak, hanem minimum hatnak. A corydorasok csapathalak.
2013. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Kedves második! Nem látok olyan halat azok között amiket felsoroltam amik 100 literben lennének tarthatóak. Nem azt mondtam, hogy vegyen bele 20db neonhalat és mielőtt azt mondanád, hogy csapathal, tudom.
2013. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
De tényleg ne vegyél bele inkább neonhalat, mert 80 cm hosszú akvárium kell neki, hogy nagyokat tudjon úszni. de akkor sem 100l... ajánlott a 70l
2013. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

a neonhal tényleg nem a legjobb mert kicsi lenne az aki

én csigasügéreket tennék bele

2013. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 YourDestiny ***** válasza:
100%
Kedves első és harmadik. A szifó és molly véletlenül sem való 50 literbe. Még mielőtt azt írnád, hogy nem huszat javasoltál, leírom, hogy EGY SEM való 50 literbe.
2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 izomszörp ***** válasza:

Your Destiny-vel értek egyet!

Se molly se szifó nem való 50 literre!!!

nano halak, guppi, vagy egy Betta hím.

2013. máj. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[link]

Sötét talajjal és fekete háttérrel. Külső szűrő és jó világítás ajánlott, hogy könnyebb legyen az életed és a halaké meg jobb :)

2013. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egészen nyugodtan tegyél bele neonhalat, csak meghal. Kezdő akvarista koromban én is 54 literrel kezdtem, és nem hittem a nálam okosabbaknak, vettem bele 8 neont... Körülbelül 2 hét után elkezdtek sorba meghalni, végül az utolsókat megmenekítettem és beleraktam a nevelőapám 120 literesébe.


Én is azt mondom, hogy guppikat, és hasonló halakat tegyél bele. Esetleg garnélákat ha gondolod, békés halak mellé.

2013. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 27. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!