Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesten lehet kapni sera...

Budapesten lehet kapni sera flore plus macro növénytablettát nagyobb kiszerelésben?

Figyelt kérdés
Elvileg létezik 150 darabos, és jóval olcsóbban jön ki ha az ember azt veszi mint a 24-est.. 24-es 1500 ft, elvileg a 150 darabos 6000..
2013. szept. 27. 12:53
 1/6 Platypus ***** válasza:
Egy időben azt hittem, ez egy rendes makroelemes tabletta és megpróbáltam venni. Alig tartják egy-két helyen a kicsit is. De egyébként nem sok mindenre jó egy olyan "macro" tabletta, amiben se foszfát, de nitrát nincs. Ha így is kell, akkor rendelhetsz netről :)
2013. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor melyik macro tablettát érdemes venni?
2013. szept. 28. 23:23
 3/6 Platypus ***** válasza:
Én olyan szinten nem találtam elérhető tablettát, hogy végül szobanövény táprudakat vettem. Ezek tartalmaznak egy kis ammóniát, viszont egy új akváriumban ez még jól is jön a bejáratás alatt. Ha jóféle biológiai szűrésed van, akkor üzemelő akváriumban is megpróbálható, saját felelősségre. Nálam bevált.
2013. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ne már!!
2013. szept. 29. 17:59
 5/6 A kérdező kommentje:
nem játszom orosz ruletett bocsi, normális macro tápra van szükségem, nem érdekel ha drágább mint a sera, csak mondjatok egyet...:S
2013. szept. 29. 18:05
 6/6 Platypus ***** válasza:
Ha lenne normálisan beszerezhető, akkor én sem próbálkoznék sufnimegoldásokkal. A nagy európai gyártók a nitrát gonosz korszakban alakultak, a talajtápjaik egytől egyig nitrát és foszfátmentesek. Az ADA táprudacskája is mikroelemes. Ami biztosan komplex táp, az a panzi aquaplant, de gyalázatosan kis kiszerelés és ehhez mérve drága is. Amennyire én tudom, egyetlen magyar boltban elérhető márkának sincs normális makroelemes talajba dugható tápja.
2013. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!