Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Új akváriumot szeretnék...

Új akváriumot szeretnék indítani. Honnan tudom, hogy a kiszemelt halakkal nem lesz túltelepítve?

Figyelt kérdés
Van valami "képlet" vagy ilyesmi?112 literes szettről van szó
2013. okt. 1. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
H ha leírod itt h meikre gondolsz akkor mi elmondlyuk neked h mennyit tudsz berakni.
2013. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
guppi, tetra, vörös neon, molly, ancistrus. Tudom, hogy nagy részük csapathal, de remélem elég nagy a 112 liter.
2013. okt. 1. 20:00
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:
A szűréstől is nagyon függ.
2013. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szokták összerakni ezeket, habár a fekete tetra megeszi a neonhalat, a guppi eleszi a kaját a neonok elől. Az ancristus egy robosztus nagy dög a többihez képest. A blackmolly az enyhe sós vizet kedveli, a vörös neon és az ancristus a kicsit lágyabb vizet. A vörös neon szereti a meleg vizet 28 fok, a molly 26 fokot, a többinek olyan 24 fok ideális nagyjából.
2013. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél inkább karcsú díszmárnákat tetrákkal, azok nyugodtabbak együtt. Algaevőnek pedig hasznosabb lehet a törpeszívóharcsa.
2013. okt. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!