Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti a fagyasztott kaját feloldj...

Ti a fagyasztott kaját feloldjátok vagy fagyasztottan adjátok nekik?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 21:54
 1/7 Pendulum92 ***** válasza:
Én egy 5 literes ioncseréltes flakonban oldom fel úgy, hogy engedek rá egy kis vizet a csapból, majd várok 10 percet.
2013. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
Na, félrebeszélek, a flakon kupakjában... :D
2013. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen állatról is van szó? Amugy ha kutya/macska stb, akkor persze, hogy fel kell kicsit olvaszani nekik.
2013. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem olvasztom, csak bedobom ott is felolvad
2013. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem bedobni. Üres (hal) tápos dobozban felolvasztom, majd jól összerázom. Ekkor szétjönnek a kis vackok amik össze vannak fagyasztva, majd lassan öntve, csepegtetve, adom a halaknak. Így kevesebb hullik le az aljzatra. :)
2013. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Feloldottan, ugyanis fagyasztottan nem tanácsos. Miért? Közel sem azonos hőmérsékletű a vízével az, ami lejut a hal gyomrába, ez pedig érzékenyebb fajoknál simán okozhat bélgyulladást.
2013. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De itt még nem okozott, én lusta vagyok feloldani. Mert amikor etetek akkor itt 5 akváriumba, mindegyikbe más féle kockát dobálok bele, egyet kettévágok kis ráknak, mert abba az akváriumba nem kell egy egész kocka, de van amelyikbe meg kettőt dobok. Most keverjem össze az egészet és mindegyikbe adagoljam felolvasztva? Nekem nincs ahhoz kedvem. Van amelyik halnak nagyobb kaja kell, van amelyiknek kisebb a szája. Nem adhatom mindenek ugyanazt.
2013. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!