Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalam oldalt fekve...

Vitorláshalam oldalt fekve úszkál . De miért?

Figyelt kérdés

200 literes akváriumban vannak . És az egyik oldalt fekve úszkál többnyire . Nem a víz tetején , nem is az alján .

Egy másik vitorlással vettem észre hogy csipkedik egymást .

Miért csinálja ezt ? Miért fekszik ?

Nem folyamatosan , de elég sokat !


2013. okt. 2. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyim 7 éves korában csinálta ezt. Eleinte csak néha eldőlt, aztán már egyre többször borult fel, ezt egy hónapig csinálta, aztán nem bírtam nézni és kiraktam egy vödörbe egy levegő pumpával alacsonyabb vízbe, hogy hátha ott jobban fel tud kelni, de ott már nem kelt fel, csak fekve mozgott és 6 nap mulva megdöglött :/ Azt mondták hogy öreg és az úszóhólyag betegséget nem lehet meggyógyítani. Sajnáltam. Amúgy egy nagyon szép hal volt.
2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Az enyémnek nem volt párja, csak kis apistogrammák voltak mellette, akik hozzá sem nyúltak.
2013. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kezdenek idegesíteni mert egymást kergetik és csipkedik . Felzaklatják a többi halamat is . :(
2013. okt. 16. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
territoriális viselkedésűek a vitik más halakkal és egymással szemben is, hány vitorlást tartasz 200 literben? Mert én 4 darabbal próbálkoztam de ők is nagyon zaklatták egymást, így csak egy párt hagytam meg, akik aztán nagyon jól megvoltak. :)
2013. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 van .
2013. okt. 17. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!